categorieën


meer braadbaas


Jord Althuizen

Burgers & BBQ Bites

22,50

incl. btw

Een boek bordevol barbecuerecepten voor iedereen. Voor fans van BBQ USA-style en Smokey Goodness.

Op voorraad

- +

Achteraf betalen met Klarna

Vanaf €39 gratis verzending

Cadeautje? Kies in je mandje voor een cadeauverpakking!

30 dagen bedenktijd

Kookwinkel in Maassluis

vragen over dit product?

We helpen je graag!

06 83659209 hallo@braadbaas.nl

productinformatie

Back to the USA we go! Because we love BBQ - maar soms heb je simpelweg geen tijd voor het echte bbq-werk. Dan wil je something hot & fast en waar kunnen ze dat nu beter dan in de USA? Dit BBQ-avontuur brengt je van de Deli's van New York tot de Food Trucks in LA: op zoek naar een full serving of smokey goodness flavour, binnen half the time.

 

Denk big-bigger-biggest BBQ sandwiches, de allerhotste BBQ taco’s of spicy BBQ snacks-on- a-stick. We want it all, and we want it now!

pluspunten

Barbecuerecepten voor iedereen

Productspecificaties

EAN
9789021575957,
Warmtebron
Vaatwasserbestendig
Koudgrepen
Lengte
251 mm
Breedte
197 mm