categorieën


Meer braadbaas


Jord Althuizen

Burgers & BBQ Bites

Jord Althuizen

Burgers & BBQ Bites

Een boek bordevol barbecuerecepten voor iedereen. Voor fans van BBQ USA-style en Smokey Goodness.

24,99

Voorraad laden...

Vanaf €79 gratis verzending

Achteraf betalen met Klarna

60 dagen bedenktijd

Kookwinkel in Maassluis

Vragen over dit product?

We helpen je graag!

085 773 99 32 Whatsapp ons! Klantenservice@braadbaas.nl

Productinformatie

Back to the USA we go! Because we love BBQ - maar soms heb je simpelweg geen tijd voor het echte bbq-werk. Dan wil je something hot & fast en waar kunnen ze dat nu beter dan in de USA? Dit BBQ-avontuur brengt je van de Deli's van New York tot de Food Trucks in LA: op zoek naar een full serving of smokey goodness flavour, binnen half the time.

 

Denk big-bigger-biggest BBQ sandwiches, de allerhotste BBQ taco’s of spicy BBQ snacks-on- a-stick. We want it all, and we want it now!

Pluspunten

Barbecuerecepten voor iedereen

Maten

Productspecificaties

EAN
9789021575957
Artikelnummer
7377805770922
Schrijver
Jord Althuizen

Reviews